
Комплект Wi-Fi відеодомофона "Базовий" Hikvision DS-KH6350-TE1+DS-KV6103-PE1(С)
11 150 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DS-KH6350-TE1+DS-KV6103-P
Комплект “Стандарт” складається з викличної IP-відеопанелі Hikvision DS-KV6103-PE1(С) та IP-відеодомофону Hikvision DS-KH6350-TE1. У комплекті виклична панель з 2 МП камерою та ІЧ-підсвічуванням, підтримує PoE та монітор з підтримкою PoE, може бути як альтернатива системі сигналізації так як має 8 тривожних входів під дротові детектори. Підтримується зручне керування доступом із смартфона через застосунок Hik-Connect.
Дизайн
Відеодомофон Hikvision DS-KH6350-ТE1 має лаконічний дизайн та ідеально підійде людям, які шукають стильний та функціональний пристрій.
Характеристики
Відеодомофон Hikvision DS-KH6350-ТE1 має наступні характеристики:
- пристрій: IP-відеодомофон;
- тип монтажу: накладний;
- мережеві протоколи TCP / IP, SIP, RTSP;
- діагональ екрану: 7”;
- органи керування: сенсорний екран;
- роздільна здатність дисплея: TFT 1024 × 600;
- підключення: 5 додаткових моніторів;
- аудіо вихід: вбудований динамік;
- аудіо вхід: всеспрямований мікрофон;
- локальне сховище: MicroSD карта до 128 ГБ;
- Ethernet: 1 RJ-45 10/100 Мбіт/с;
- операційна система ОС Linux;
- Hik-Connect клієнт;
- живлення: DC12В/PoE;
- потужність споживання 8 Вт;
- тривожні входи: 8 для підключення фізичних датчиків, наприклад руху або відкривання вікон;
- 2 тривожні виходи на фізичні пристрої;
- робоча температура: від -10 до +50 °С;
- розміри: 175 мм × 113.5 мм × 21 мм;
- вага: 675 г.
Відеопанель Hikvision WI-FI DS-KV6103-PE1(С) має наступні характеристики:
- кольорова матриця з роздільною здатністю 1920×1080;
- стандарт відеосигналу: IP;
- широкий горизонтальний кут огляду 129°;
- інфрачервоне підсвічування камери 3 м;
- одноканальна;
- з’єднання з мережею через Ethernet по протоколу TCP/IP, RTSP;
- автономна робота з інтернетом без монітора;
- функція відповіді на виклик через додадок з смартфону (через інтернет з будь-якої точки світу);
- 1 вихід для замка, 1 вихід для підключення кнопки виходу, 4 тривожні входи;
- 1 механічна кнопка виклику;
- вбудовані мікрофон і динамік;
- клас захисту IP65 від попадання пилу і вологи;
- microSD до 128 ГБ;
- антисаботаж – тампер на відкриття та відривання:
- підтримує технологію PoE (802.3af/at);
- підходить для установки в приміщенні та на вулиці.
Призначення комплекту "Базовий" Hikvision DS-KH6350-TE1+DS-KV6103-PE1(С)
Відеодомофон призначений для забезпечення безпечного і контрольованого доступу в квартиру, приватний будинок, офіс або інше житлове чи робоче приміщення.
Налаштування
Україномовне та інтуїтивно зрозуміле меню відеодомофона DS-KH6350-WТE1 дозволить без труднощів налаштувати конфігурацію системи: встановити час відкриття замку, налаштувати яскравість/контраст/кольоровість дисплея, встановити системну мову, прослухати інші монітори.
Органи управління
Керування відбувається через сенсорний екран.
Комплектація
В комплект поставки входить:
- відеопанель DS-KV6103-PE1(С);
- відеодомофон DS-KH6350-TE1;
- монтажний комплект: 2 шт;
- комплект роз’ємів живлення;
- керівництво користувача.
Інсталяція
- встановіть розетку поруч з місцем установки відеодомофона для підключення живлення;
- закріпіть настінний кронштейн за допомогою саморізів;
- встановіть відеопанель на стіну біля дверей;
- підключіть комутацію від відеопанелі до домофону, згідно з інструкцією підключення;
- встановіть домофон в кронштейн і зафіксуйте його;
- підключіть живлення відеодомофона до розетки або PoE.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Тип встановлення | Накладної |
| Інтерфейс | Провідний/Бездротовий |
| Протокол зв'язку | Wi-Fi, RJ-45 |
| Кількість абонентів | 10 |
| Зв'язок з абонентом | Гучний зв'язок, Дуплексна гучний зв'язок |
| Входи для підключення | 2+4 |
| Наявність блоку пам'яті | Так |
| Реєстрація подій | Фото/Відео та інформація про подію |
| Обсяг журналу реєстрацій | 200 подій |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Камера | |
| Тип матриці | CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.7" |
| Роздільна здатність камери (Мп) | 2 |
| Роздільна здатність камери (ТВЛ) | 1000 |
| Кут огляду камери по горизонталі | 129 град. |
| Кут огляду камери по вертикалі | 129 град. |
| Кут огляду камери по діагоналі | 129 град. |
| Дозвіл запису | 1920х1080 |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 3 м |
| Монітор | |
| Монітор | TFT |
| Розмір монітора | 7 дюйм |
| Кольоровість монітора | Кольоровий |
| Роздільна здатність екрану | 1024×600 (WSVGA) |
| Формат відео | NTSC, PAL |
| Підсвітка екрану | Так |
| Додаткові | |
| Живлення замку від пристрою | Так |
| Підключення додаткового монітора | Так |
| Підключення додаткової трубки | Так |
| Підключення додаткової викличної аудіопанель | Так |
| Підключення додаткової викличної кольоровий відеопанелі | Так |
| Підключення додаткової кодонаборной панелі | Так |
| Підключення додаткової камери | Так |
| Підключення интерфона | Так |
| Датчик руху | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP65 |
| Загальні | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Значення вихідного струму | 1 А |
| Контроль розряду | Так |
| Захист від перенапруги в мережі | Так |
| Довжина | 21 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 113.5 мм |
| Вага | 675 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 11 150 ₴




