
Комплект Wi-Fi відеодомофона Dahua Premium DHI-VTH5341G-W+DHI-VTO2311R-WP
22 198 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DHI-VTH5341G-W+DHI-VTO231
Комплект Dahua Premium складається з Slim-викличної панелі Dahua DHI-VTO2311R-WP та ТОП-моделі домофону на OS Android Dahua DHI-VTH5341G-W. Комплект на ТОП-компонентах: IPS-матриця, 10 дюймова діагональ екрану. Підтримка РоЕ. Повне керування з додатку DMSS. Має українську локалізацію (інтерфейс та звуки). Підтримує функцію Quick Install - можливість налаштування прямо з домофону. Легко інтегруються в відеонагляд. Керуються з додатку DMSS.
Дизайн
Відеодомофон Dahua DHI-VTH5341G-W має лаконічний дизайн та ідеально підійде людям, які шукають стильний та функціональний пристрій.
Характеристики
Відеодомофон Dahua DHI-VTH5341G-W має наступні характеристики:
- оснащений кольоровим TFT LCD екраном з діагоналлю 10 дюймів з роздільною здатністю 1024×600;
- операційна система Android;
- розмова з відвідувачем здійснюється в режимі гучного зв’язку (HandsFree);
- з’єднання з мережею через Ethernet та Wi-Fi (IEEE802.11b/g/n);
- переадресація виклику на смартфон з можливістю провести відеорозмову та керувати електрозамком;
- до домофону можливо підключити одночасно 20 IP пристроїв (викличні панелі та відеокамери). А також паралельно можливо підключити ще 4 відеодомофона в режимі
- інтерком;
- можливість підключення 8 дротових датчиків тривоги;
- запис фото/відео відвідувачів: підтримка microSD до 256 ГБ;
- можливість переглядати архів відео з домофону;
- режим “не турбувати”;
- порт RS-485;
- живлення DC 12 V / PoE (802.3af).
Відеопанель Dahua DHI-VTO2311R-WP має наступні характеристики:
- кольорова матриця CMOS з роздільною здатністю 2 Мп;
- стандарт відеосигналу: IP;
- широкий горизонтальний кут огляду 110°;
- інфрачервоне підсвічування камери;
- зчитувач карт формату MIFARE;
- з’єднання з мережею через Wi-Fi або через Ethernet (10M/100М) по протоколу TCP/IP;
- функція відповіді на виклик через додадок з смартфону (чере інтернет з будь-якої точки світу);
- механічна кнопка виклику з підсвічуванням;
- вбудовані мікрофон і динамік;
- клас захисту IP65 від попадання пилу і вологи;
- підходить для установки в приміщенні та на вулиці;
- робочий температурний діапазон -40°C… +60°C;
- живлення: DC 12–33 В, 1 A.
Призначення комплекту Dahua Premium DHI-VTH5341G-W+DHI-VTO2311R-WP
Комплект відеодомофону призначений для забезпечення безпечного і контрольованого доступу в квартиру, приватний будинок, офіс або інше житлове чи робоче приміщення.
Налаштування
Інтуїтивно зрозуміле меню відеодомофона DHI-VTH5241DW-S2 дозволить без труднощів налаштувати конфігурацію системи: встановити час відкриття замку, налаштувати яскравість/контраст/кольоровість дисплея, встановити системну мову, прослухати, подивитися інші монітори.
Органи управління
Керування відбувається через сенсорний екран.
Комплектація
В комплект поставки входить:
- відеопанель Dahua DHI-VTO2311R-WP;
- відеодомофон Dahua DHI-VTH5341G-W;
- монтажний комплект: 2 шт;
- комплект роз’ємів живлення;
- керівництво користувача.
Інсталяція
- встановіть розетку поруч з місцем установки відеодомофона для підключення живлення;
- закріпіть настінний кронштейн за допомогою саморізів;
- встановіть відеопанель на стіну біля дверей;
- підключіть комутацію від відеопанелі до домофону, згідно з інструкцією підключення;
- встановіть домофон в кронштейн і зафіксуйте його;
- підключіть живлення відеодомофона до розетки або PoE.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Тип встановлення | Накладної |
| Інтерфейс | Провідний/Бездротовий |
| Протокол зв'язку | Wi-Fi, RJ-45, RS-485 |
| Кількість абонентів | 20 |
| Зв'язок з абонентом | Гучний зв'язок, Дуплексна гучний зв'язок |
| Входи для підключення | 2+4 |
| Наявність блоку пам'яті | Так |
| Реєстрація подій | Фото/Відео та інформація про подію |
| Обсяг журналу реєстрацій | 200 подій |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Камера | |
| Тип матриці | CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.7" |
| Роздільна здатність камери (Мп) | 2 |
| Роздільна здатність камери (ТВЛ) | 1000 |
| Кут огляду камери по горизонталі | 122 град. |
| Кут огляду камери по вертикалі | 101 град. |
| Кут огляду камери по діагоналі | 110 град. |
| Дозвіл запису | 1920х1080 |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 7 м |
| Монітор | |
| Монітор | LED |
| Розмір монітора | 10 дюйм |
| Кольоровість монітора | Кольоровий |
| Роздільна здатність екрану | 1024×600 (WSVGA) |
| Формат відео | NTSC, PAL, DVB |
| Підсвітка екрану | Так |
| Додаткові | |
| Живлення замку від пристрою | Так |
| Підключення додаткового монітора | Так |
| Підключення додаткової трубки | Так |
| Підключення додаткової викличної аудіопанель | Так |
| Підключення додаткової викличної кольоровий відеопанелі | Так |
| Підключення додаткової кодонаборной панелі | Так |
| Підключення додаткової камери | Так |
| Підключення интерфона | Так |
| Датчик руху | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP65 |
| Загальні | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Значення вихідного струму | 1 А |
| Контроль розряду | Так |
| Захист від перенапруги в мережі | Так |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Висота | 170 мм |
| Вага | 770 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 22 198 ₴






