
Комплект Wi-Fi відеодомофона Dahua Standart DHI-VTO2211G-WP+DHI-VTH2421FW-P
13 810 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DHI-VTO2211G-WP+DHI-VTH24
Комплект Dahua Standart складається з викличної панелі Dahua DHI-VTO2211G-WP та найкращого на ринку домофону Dahua DHI-VTH2421FW-P. Перевірений комплект з оптимальним рішенням "ціна-якість". Підтримка РоЕ або 12В. Керування з додатку DMSS. Має українську локалізацію (інтерфейс та звуки). Підтримка функції Quick Install - можливість налаштування прямо з домофону. Легко інтегрується в відеонагляд.
Дизайн
Відеодомофон Dahua DHI-VTH2421FW-P має лаконічний дизайн та ідеально підійде людям, які шукають стильний та функціональний пристрій.
Характеристики
Відеодомофон Dahua DHI-VTH2421FW-P має наступні характеристики:
- оснащений кольоровим TFT-екраном з діагоналлю 7 дюймів з роздільною здатністю 1024×600;
- розмова з відвідувачем здійснюється в режимі гучного зв’язку (HandsFree);
- з’єднання з мережею через Ethernet;
- переадресація виклику на смартфон з можливістю провести відеорозмову та керувати електрозамком;
- до домофону можливо підключити одночасно 20 IP пристроїв (викличні панелі та відеокамери).
- паралельно можливо підключити 4 відеодомофона в режимі інтерком;
- є можливість підключення датчиків тривоги;
- запис фото/відео відвідувачів: підтримка microSD до 8 ГБ;
- режим “не турбувати”;
- живлення DC 12 В / PoE (802.3af).
Відеопанель Dahua DHI-VTO2211G-WP має наступні характеристики:
- кольорова матриця CMOS з роздільною здатністю 1920х1080;
- стандарт відеосигналу: IP (H.264);
- широкий горизонтальний кут огляду 122°;
- інфрачервоне підсвічування камери;
- зчитувач карт формату MIFARE;
- ємність пам’яті 10 000 карт;
- з’єднання з мережею через Wi-Fi (IEEE802.11 b/g/n), або через Ethernet (10M/100М) по протоколу TCP/IP;
- функція відповіді на виклик через додадок з смартфону (чере інтернет з будь-якої точки світу);
- 1 релейний вихід для головного замка та 1 розширений для контролю доступа;
- механічна кнопка виклику з підсвічуванням;
- вбудовані мікрофон і динамік;
- клас захисту IP65 від попадання пилу і вологи;
- підходить для установки в приміщенні та на вулиці;
- температурний діапазон -30°C… +60°C;
- живлення: 12 v / PoE (af/at).
Призначення комплекту Dahua Standart DHI-VTO2211G-WP+DHI-VTH2421FW-P
Комплект відеодомофону призначений для забезпечення безпечного і контрольованого доступу в квартиру, приватний будинок, офіс або інше житлове чи робоче приміщення.
Налаштування
Інтуїтивно зрозуміле меню відеодомофона DHI-VTH2421FW-P дозволить без труднощів налаштувати конфігурацію системи: встановити час відкриття замку, налаштувати яскравість/контраст/кольоровість дисплея, встановити системну мову, переглянути інші монітори.
Органи управління
Керування відбувається через сенсорний екран.
Комплектація
В комплект поставки входить:
- відеопанель Dahua DHI-VTO2211G-WP;
- відеодомофон Dahua DHI-VTH2421FW-P;
- монтажний комплект: 2 шт;
- комплект роз’ємів живлення;
- керівництво користувача.
Інсталяція
- встановіть розетку поруч з місцем установки відеодомофона для підключення живлення;
- закріпіть настінний кронштейн за допомогою саморізів;
- встановіть відеопанель на стіну біля дверей;
- підключіть комутацію від відеопанелі до домофону, згідно з інструкцією підключення;
- встановіть домофон в кронштейн і зафіксуйте його;
- підключіть живлення відеодомофона до розетки або PoE.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Тип встановлення | Накладної |
| Інтерфейс | Провідний/Бездротовий |
| Протокол зв'язку | Wi-Fi, RJ-45 |
| Кількість абонентів | 20 |
| Зв'язок з абонентом | Гучний зв'язок, Дуплексна гучний зв'язок |
| Входи для підключення | 2+4 |
| Наявність блоку пам'яті | Так |
| Реєстрація подій | Фото/Відео та інформація про подію |
| Обсяг журналу реєстрацій | 200 подій |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Камера | |
| Тип матриці | CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.7" |
| Роздільна здатність камери (Мп) | 2 |
| Роздільна здатність камери (ТВЛ) | 1000 |
| Кут огляду камери по горизонталі | 122 град. |
| Кут огляду камери по вертикалі | 101 град. |
| Кут огляду камери по діагоналі | 122 град. |
| Дозвіл запису | 1920х1080 |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 5 м |
| Монітор | |
| Монітор | LED |
| Розмір монітора | 7 дюйм |
| Кольоровість монітора | Кольоровий |
| Роздільна здатність екрану | 1280×800 |
| Формат відео | NTSC, PAL, DVB |
| Підсвітка екрану | Так |
| Додаткові | |
| Живлення замку від пристрою | Так |
| Підключення додаткового монітора | Так |
| Підключення додаткової трубки | Так |
| Підключення додаткової викличної аудіопанель | Так |
| Підключення додаткової викличної кольоровий відеопанелі | Так |
| Підключення додаткової кодонаборной панелі | Так |
| Підключення додаткової камери | Так |
| Підключення интерфона | Так |
| Датчик руху | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP65 |
| Загальні | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Захист від перенапруги в мережі | Так |
| Довжина | 21.5 мм |
| Ширина | 221 мм |
| Висота | 119 мм |
| Вага | 350 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 13 810 ₴







