
Комплект WIFI відеодомофона NeoLight Alfa Hybrid IP Kit Graphite
14 935 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: NLAHG
+380 (98) 763-01-34
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
NeoLight Alfa Hybrid IP Kit Graphite — це сучасний комплект відеодомофону, що поєднує в собі інноваційні технології та стильний дизайн для надійного контролю доступу до житлових або комерційних приміщень. У цей комплект входять відеодомофон NeoLight ALPHA Hybrid White, панель виклику Solo IP Graphite та адаптер PoE, що забезпечує легке та зручне підключення
Ключові особливості відеодомофону NeoLight ALPHA Hybrid White:
- 8-дюймовий IPS дисплей із сенсорним управлінням і роздільною здатністю 1280 х 800. Завдяки широким кутам огляду в 178° та підвищеній передачі кольорів, забезпечується чудова якість зображення, що дозволяє побачити навіть найдрібніші деталі.
- Гібридне підключення: підтримка як аналогових, так і мережевих IP відеопанелей і камер. Це дає можливість використовувати пристрій із різними типами обладнання.
- Бездротове з'єднання з IP-панелями та відеокамерами через Wi-Fi, що дозволяє уникнути зайвих дротів.
- Віддалене керування: через мобільний додаток NeoLight (доступний для iOS і Android) можна приймати виклики, спілкуватися з відвідувачами, відкривати замки та ворота, переглядати відео з камер і архів записів.
- Підтримка інтеркому: можливість підключення до 10 моніторів у системі інтерком за допомогою Wi-Fi, що забезпечує внутрішній зв'язок між пристроями.
- Запис відео з аудіо на швидкості 30 кадрів за секунду, який може вестися за рухом, за розкладом або постійно.
- Стандарт відео: Н.265/ Н.264
- Мережа: TCP/IP, RTSP, SIP; Wi-Fi 802.11 b/g/n (2.4 ГГц); Ethernet (10/100 Мбіт/с)
- Підключення через LAN: якщо сигнал Wi-Fi нестабільний, монітор можна підключити до роутера за допомогою LAN-кабелю.
- Функціональність IP-телефону (SIP): використання домофону для дзвінків через IP-протокол.
- Підключення панелей виклику + відеокамер: 2 AHD + 6 IP/1 AHD + 7 IP / 8 IP (без AHD)
- Вбудована пам'ять: FLASH 128Мб, RAM 512Мб
- Роз'єм для microSD картки: підтримка карток до 512 ГБ
- Живлення: AC100-240В 50/60Hz / DC15В/0.8A / POE IEEE 802.3af
- Розміри: 200 х 149 х 23,5 мм

Особливості викличної панелі NeoLight Solo IP:
- IP-камера високої якості: вбудована камера на 2 Мп із роздільною здатністю 1920х1080 забезпечує чітке зображення в режимі Full HD.
- Режим True Day/Night: реалістична передача кольорів вдень і високоякісне чорно-біле зображення вночі завдяки ІЧ-підсвічуванню.
- Технологія шумозаглушення DNR: покращує якість кадру, роблячи його більш інформативним і чітким.
- ІЧ-підсвічування до 5 метрів: нові інфрачервоні світлодіоди з широким спектральним діапазоном забезпечують видимість навіть у повній темряві.
- Smart IR: адаптивна ІЧ-підсвітка, що запобігає засвітленню об'єктів, розташованих близько до камери.
- Підтримка PoE (Power over Ethernet): можливість живлення панелі через мережевий кабель, що спрощує встановлення та підключення.
- Розміри: 47 х 131 х 20 мм

Призначення
NeoLight Alfa Hybrid IP Kit Graphite призначений для забезпечення безпечного та контрольованого доступу до квартири, приватного будинку, офісу чи іншого житлового чи робочого приміщення.
Комплектація NeoLight Alfa Hybrid IP Kit Graphite
- відеодомофон;
- відеопанель;
- настінний кронштейн для домофону;
- кріплення та з'єднувальні дроти;
- куточок для панелі виклику;
- РоЕ адаптер;
- інструкція з експлуатації.
Встановлення
- встановіть розетку поруч із місцем встановлення відеодомофона для підключення живлення;
- закріпіть настінний кронштейн за допомогою шурупів;
- встановіть панель виклику на стіну біля дверей;
- підключіть комутацію до пристрою, згідно з інструкцією підключення;
- встановіть домофон у кронштейн та зафіксуйте його;
- підключіть живлення відеодомофона до розетки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Neolight |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Тип встановлення | Накладної |
| Інтерфейс | Провідний/Бездротовий |
| Протокол зв'язку | Wi-Fi, RJ-45 |
| Кількість абонентів | 10 |
| Зв'язок з абонентом | Гучний зв'язок, Дуплексна гучний зв'язок |
| Входи для підключення | 2+4 |
| Наявність блоку пам'яті | Так |
| Реєстрація подій | Фото/Відео та інформація про подію |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Камера | |
| Тип матриці | CMOS |
| Роздільна здатність камери (Мп) | 2 |
| Роздільна здатність камери (ТВЛ) | 1000 |
| Кут огляду камери по горизонталі | 110 град. |
| Кут огляду камери по вертикалі | 110 град. |
| Кут огляду камери по діагоналі | 110 град. |
| Дозвіл запису | 1920х1080 |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 5 м |
| Монітор | |
| Монітор | LCD TFT |
| Розмір монітора | 8 дюйм |
| Кольоровість монітора | Кольоровий |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Формат відео | NTSC, PAL, DVB |
| Підсвітка екрану | Так |
| Додаткові | |
| Живлення замку від пристрою | Так |
| Підключення додаткового монітора | Так |
| Підключення додаткової трубки | Так |
| Підключення додаткової викличної аудіопанель | Так |
| Підключення додаткової камери | Так |
| Підключення интерфона | Так |
| Датчик руху | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP57 |
| Загальні | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Захист від перенапруги в мережі | Так |
| Довжина | 23.5 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 149 мм |
| Вага | 480 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 935 ₴



