
Відеореєстратор 8 канальний Hikvision iDS-7108HQHI-M1/S(E) AcuSense
6 819 ₴
- В наявності
- Код: iDS-7108HQHI-M1/S(E)
XVR відеореєстратор Hikvision iDS-7108HQHI-M1/S(E) має 8 вхідних каналів для аналогових камер (HDCVI, HDTVI, AHD, CVBS) з роздільною здатністю 3К та має 2 канали (до 10), розширений IP-режим включений: 4-кан (до 12), кожен до 4 Мбіт/с для ІР камер;
запис: Головний потік: 3K Lite-12 к/с; 4 MP lite/1080p-15 к/с; 720p/WD1/4CIF/VGA/CIF-20 к/с; Додатковий потік: WD1/4CIF-12 к/с; CIF-25 к/с; аудіовхід/аудіовихід, підтримка 1 SATA HDD до 10 ТБ, живлення AC 220 В.
Дизайн
Реєстратор виконаний у звичайному прямокутному формфакторі, універсальний дизайн відмінно впишеться в будь-які інтер’єри.
Характеристики Hikvision iDS-7108HQHI-M1/S(E)
- підтримка стандартів HDCVI, HDTVI, AHD, CVBS, IP;
- швидкість запису: Головний потік: 3K Lite-12 к/с; 4 MP lite/1080p-15 к/с; 720p/WD1/4CIF/VGA/CIF-20 к/с; Додатковий потік: WD1/4CIF-12 к/с; CIF-25 к/с;
- відео стиснення: H.264, H.264+, H.265, H.265+;
- вхідні відео канали: 8xBNC;
- аудіо канали: 1xRCA вхід/1xRCA вихід;
- підтримує запис звуку з камер HDCVI;
- мережа: 1xRJ45 (10/100 M);
- вихід на монітор: 1xVGA, 1xHDMI;
- USB-роз’єми: 2xUSB 2.0;
- один SATA роз’єм для HDD до 10 ТБ;
- запис по датчику руху, вручну, за розкладом, по тривозі;
- Класифікація людей та транспортних засобів на основі глибокого навчання;
- Виявлення руху 2.0;
- Захист периметра з урахуванням глибокого навчання;
- резервне копіювання на USB-флешку та через мережу;
- робота через веб-браузер та застосунок для iOS, Android, Windows Phone;
- живлення від мережі AC 220 В (блок живлення в комплекті).
Призначення Hikvision iDS-7108HQHI-M1/S(E)
Відеореєстратор Hikvision iDS-7108HQHI-M1/S(E) призначений для побудови систем відеоспостереження в офісах, магазинах, домах, квартирах тощо. Дозволяє під’єднати камери відеонагляду, дивитись відео онлайн та переглядати записи відеозображень.
Налаштування
Після ввімкнення відеореєстратора буде запропоновано слідувати інструкціям першого запуску та ввести початкові налаштування. Необхідно буде задати IP-адресу реєстратора в мережі, системний час, режим запису з камер і обов’язково відформатувати жорсткі диски, щоб реєстратор міг проводити на них запис.
Органи управління Hikvision iDS-7108HQHI-M1/S(E)
На задній панелі знаходяться:
- відео роз’єми 8xBNC;
- аудіо роз’єми 2xRCA;
- мережевий вхід 1xRJ45;
- 1xHDMI;
- 1xVGA;
- 2xUSB 2.0;
- роз’єм живлення 12 В.
Всередині корпусу знаходиться:
- 1 SATA роз’єм для HDD.
Комплектація Hikvision iDS-7108HQHI-M1/S(E)
У комплект iDS-7108HQHI-M1/S(E) входить:
- відеореєстратор;
- USB-мишка;
- елементи кріплення;
- інструкція з експлуатації.
Сумісність
Відеореєстратор сумісний з аналоговими камерами, що працюють у форматах HDCVI, HDTVI, AHD, CVBS, з IP-камерами Hikvision та іншими IP-камерами, що підтримують стандарт Onvif.
Ціна Hikvision iDS-7108HQHI-M1/S(E)
Купуючи даний товар в нашому інтернет магазині, ви завжди можете бути впевнені у найкращій ціні, оскільки ми регулярно моніторимо ринкові ціни на всі товари систем безпеки. У вартість товару входить передпродажна консультація, технічний супровід, офіційна гарантія.
Інсталяція
- відкрутіть гвинти та відкрийте корпус реєстратора;
- під’єднайте жорсткі диски за допомогою спеціальних кабелей з комплекту та помістіть їх всередину корпусу, закрийте корпус;
- під’єднайте до реєстратора камери через відповідні роз’єми;
- під’єднайте монітор для перегляду та usb-мишу для керування;
- під’єднайте реєстратор до мережі Ethernet (при необхідності віддаленого перегляду та керування);
- подайте живлення на відеореєстратор та ввімкніть його.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Тип відеореєстратора | HDVR |
| Тип корпусу | Горизонтальний |
| Формат стиснення | H. 264+, H. 264, H. 265, H. 265+ |
| Дозвіл запису | 3840х2160 |
| Кількість каналів | 8 |
| Кількість відеовиходів | 8 |
| VGA відеовихід | Так |
| HDMI відеовихід | Так |
| Количество HDD | 1 |
| Суммарная емкость HDD | 10000 GB |
| Управління відеореєстратором | По мережі через ПЗ, В вікні WEB-браузера |
| Стан | Новий |
| Операційна система | Windows |
| Інтерфейси | |
| Бездротовий інтерфейс | Так |
| Кількість USB-портів | 2 |
| RS-232 | Так |
| RS-485 | Так |
| Додаткові | |
| Телеметрія | Так |
| Режимі ручної зйомки | Так |
| Режим постійного запису | Так |
| Режим запису за розкладом | Так |
| Режим запису за рухом | Так |
| DualStream | Так |
| Загальні | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Напруга | 12 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 6 819 ₴



