
Камера відеоспостереження HDCVI Dahua DH-HAC-HDW1200CLQP-IL-A (2.8 мм) Smart Dual Light
1 462 ₴
- В наявності
- Код: DH-HAC-HDW1200CLQP-IL-A
Офіційна гарантія 1 рік!
Опис 2 Mп HDCVI відеокамери Dahua DH-HAC-HDW1200CLQP-IL-A (2.8 мм) Smart Dual Light
Камера відеоспостереження Dahua DH-HAC-HDW1200CLQP-IL-A має CMOS матрицю з роздільною здатністю 2 Мп, фокусна відстань 2.8 мм, смарт ІЧ-підсвічування + LED 20 м, вбудований мікрофон, перемикання в формати HDCVI, CVBS, AHD, TVI, живлення DC 12 В.
Дизайн
Камера виконана в сучасному купольному формфакторі, універсальний дизайн відмінно впишеться в будь-які інтер’єри та екстер’єри.
Характеристики Dahua DH-HAC-HDW1200CLQP-IL-A
- установка ззовні та всередині приміщень;
- дротове підключення (коаксіальний кабель);
- матриця CMOS з роздільною здатністю 2 Мп;
- швидкість запису: головний потік 1080p - 25 к/с;
- вбудований мікрофон;
- Smart Dual Light (інтелектуальний механізм подвійного освітлення, призначений для розширення можливостей спостереження при мінімізації світлового забруднення);
- чутливість: 0,01 Лк при F2,0 (колір, 30 IRE); 0,001 Лк при F2,0 (ч/б, 30 IRE); 0 Лк (підсвітка включена);
- трансфокальний об’єктив з фокусною відстанню 2.8 мм (кут 102°);
- режими: день/ніч (ICR) / 3D DNR / BLC / HLC / DWDR;
- вбудоване ІЧ+LED підсвічування 20м;
- живлення: DC 12 В;
- відео вихід: 1-канал BNC – HDCVI високої чіткості / CVBS аналоговий вихід (перемикається).
Призначення
Камера відеоспостереження DH-HAC-HDW1200CLQP-IL-A призначена для забезпечення безпеки, віддаленого візуального контролю, для запису відео зображень на відеореєстратор. Підходить для установки всередині та зовні квартир, приватних будинків, офісів, магазинів або інших житлових або робочих приміщень.
Налаштування
Відеокамера підтримує управління по багатомовному OSD меню, легко переключається в режими HDCVI, CVBS, AHD, TVI.
Комплектація
У комплект DH-HAC-HDW1200CLQP-IL-A входить:
- відеокамера;
- елементи кріплення;
- інструкція з експлуатації.
Сумісність
Відеокамера DH-HAC-HDW1200CLQP-IL-A сумісна з XVR відеореєстраторами Dahua, які є в наявності і наш менеджер може порадити вам найоптимальніший варіант за найкращою ціною.
Ціна Dahua DH-HAC-HDW1200CLQP-IL-A
Купуючи даний товар в нашому магазині, Ви завжди можете бути впевнені у найкращій ціні, оскільки ми регулярно моніторимо ринкові ціни на всі товари систем безпеки. У вартість товару входить передпродажна консультація, технічний супровід, офіційна гарантія.
Інсталяція
- закріпіть настінний кронштейн за допомогою саморізів;
- встановіть камеру на кронштейн і зафіксуйте.
Підключення проводиться за допомогою коаксиального кабелю та BNC-роз’єму. Для забезпечення роботи камери відеоспостереження на неї подається напруга від блоку живлення на 12 В.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Тип камери | Аналогова |
| Форм-фактор | Купольний |
| Застосування | Внутрішня/Вулична |
| Тип матриці | CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1/1.8" |
| Роздільна здатність (ТВЛ) | 1000 |
| Роздільна здатність (Мп) | 2 |
| Формат стиснення | H. 264 |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Перемикання режимів "День/ніч" | Програмне |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 20 м |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Так |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Дальність LED підсвічування | 20 м |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
| Кількість мегапікселів | 2 Мп |
| ІЧ-фільтр, що відключається | Так |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Кут огляду по вертикалі | 102 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 102 град. |
| Робота з зображенням | |
| WDR | Так |
| DNR | 3D |
| BLC | Так |
| DSS | Так |
| Інтерфейси | |
| Аудиовихід | Так |
| Компонентний відеовихід | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Загальні | |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Живлення | Мережа 12В |
| Напруга | 220 В |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Вага | 180 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Основні | |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
- Ціна: 1 462 ₴
