
Камера відеоспостереження HDCVI Dahua DH-HAC-HDW1200TQP-A (3.6 мм)
1 748 ₴
- В наявності
- Код: DH-HAC-HDW1200TQP-A
Офіційна гарантія 1 рік!
Опис 2 Мп HDCVI відеокамери Dahua DH-HAC-HDW1200TQP-A (3.6 мм):
Камера відеоспостереження Dahua DH-HAC-HDW1200TQP-A має CMOS матрицю з роздільною здатністю 2 Мп, фокусна відстань 3.6 мм, смарт ІЧ-підсвічування 40 м, вбудований мікрофон, перемикання в формати HDCVI, CVBS, AHD, TVI, живлення DC 12 В.
Дизайн
Камера виконана в сучасному купольному формфакторі, універсальний дизайн відмінно впишеться в будь-які екстер'єри.
Характеристики Dahua DH-HAC-HDW1200TQP-A
- установка всередині та зовні приміщень;
- дротове підключення (коаксіальний кабель);
- матриця CMOS з роздільною здатністю 2Мп;
- швидкість запису: 1080p - 25 к/с;
- чутливість: 0,01 люкс при F2.0 (кольоровий, 30 IRE); 0,001 люкс при F2.0 (Ч/Б, 30 IRE); 0 люкс (освітлювач увімкнено);
- об'єктив з фокусною відстанню 3.6 мм (кут 83°);
- режими: 3D DNR / BLC / HLC / DWDR;
- вбудоване ІЧ підсвічування 40 м;
- вбудований мікрофон;
- живлення: DC 12 В;
- відео вихід: 1-канал BNC - HDCVI високої чіткості / CVBS аналоговий вихід (перемикається).
Призначення
Камера відеоспостереження Dahua DH-HAC-HDW1200TQP-A призначена для забезпечення безпеки, віддаленого візуального контролю, для запису відео та зображень на відеореєстратор. Підходить для установки зовні квартир, приватних будинків, офісів, магазинів або інших житлових або робочих приміщень.
Налаштування Dahua DH-HAC-HDW1200TQP-A
Відеокамера підтримує управління по багатомовному OSD меню, легко переключається в режими HDCVI, CVBS, AHD, TVI.
Органи управління
На лицьовій панелі знаходяться:
- об’єктив відеокамери;
- вбудований мікрофон;
- модуль підсвічування.
На задній панелі знаходяться:
- кабель з BNC роз'ємом під відеовихід;
- кабель з роз’ємом живлення 12 В.
Комплектація Dahua DH-HAC-HDW1200TQP-A
У комплект Dahua DH-HAC-HDW1200TQP-A входить:
- відеокамера;
- кронштейн для настінної/стельової установки;
- елементи кріплення;
- інструкція з експлуатації.
Сумісність
Відеокамера Dahua DH-HAC-HDW1200TQP-A сумісна з відеореєстраторами Dahua (всі є в наявності, підберемо по найкращій ціні).
Ціна Dahua DH-HAC-HDW1200TQP-A
Купуючи даний товар в нашому магазині, Ви завжди можете бути впевнені в найкращій ціні, оскільки ми регулярно моніторимо ринкові ціни на товари систем безпеки. У вартість товару входить передпродажна консультація, технічний супровід, офіційна гарантія.
Інсталяція
- закріпіть настінний кронштейн за допомогою саморізів;
- встановіть камеру на кронштейн і зафіксуйте.
Підключення проводиться за допомогою коаксиального кабелю. Для забезпечення роботи камери відеоспостереження на неї подається напруга від блоку живлення на 12 В.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Тип камери | Аналогова |
| Форм-фактор | Купольний |
| Застосування | Внутрішня/Вулична |
| Тип матриці | CMOS |
| Роздільна здатність (Мп) | 2 |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Перемикання режимів "День/ніч" | Програмне |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 40 м |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Так |
| Матриця | |
| Кількість мегапікселів | 2 Мп |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Робота з зображенням | |
| WDR | Так |
| DNR | 3D |
| BLC | Так |
| DSS | Так |
| Інтерфейси | |
| Аудиовихід | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Загальні | |
| Живлення | Мережа 12В |
| Напруга | 220 В |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Основні | |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
- Ціна: 1 748 ₴
