
Басейн Дитячий надувний "Веселка", 56 л, Intex 86х25 см із надувним дном
399 ₴
- В наявності
- Код: BJ8625K
+380 (98) 763-01-34
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для дітей від 1 до 10 років
Характеристики та опис:
-
-
Виробник
Intex
-
Форма
Кругла
-
Колір
Різні кольори
-
Об`єм
56 л
-
Діаметр
86 см
-
Висота
25 см
-
Вага
0.55 кг
-
Стан
Новий
-
Дитячий надувний басейн «Веселка» призначений для найменших шанувальників поплескатися у водичці. Його можна брати із собою на відпочинок, оскільки він компактний і легкий за вагою — лише 550 грам.
Дитячий надувний басейн Intex з надувним дном "Веселка" призначений для діток від 1 року. Яскрава різнобарвна надувна іграшка без жодних сумнівів сподобається будь-якому малюкові.
Загальні характеристики:
- Виробник: Intex
- Вік: 1+
- Тип: дитячий надувний басейн
- Тип: з надувним дном, відкритий
- Форма: кругла
- Колір:"зелений", "жовтий", "рожевий"
- Серія: Small Pools
- Матеріал: високоякісний вініл
- Товщина матеріалу: 0,20 мм
- Кількість камер: 3
- Гарантія, обмін/повернення не передбачені.
- Насос купується окремо
Габарити:
- Діаметр: 86 см
- Висота: 25 см
- Об'єм басейну (у разі заповнення 80%): 56 л
У спекотні сонячні дні малюк із задоволенням проводитиме час у власному мінібасейні, весело граючи та розплескуючи воду.
Пакування: Коробка.
Розмір упаковки: 20.00 x 19.50 x 6.00.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Кругла |
| Колір | Різні кольори |
| Об`єм | 56 л |
| Діаметр | 86 см |
| Довжина | 86 см |
| Ширина | 86 см |
| Висота | 25 см |
| Вага | 0.55 кг |
| Стан | Новий |
| Тип дна | Надувне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴







