Специфікація:
Новий інвертор постійного струму в змінний
Форма вихідного сигналу: чиста синусоїда
Пікова потужність: 2600 Вт
Непереривна вихідна потужність: 1300 Вт
Частота: 50 Гц ± 2 Гц
Потрібний ток без навантаження: <0,8 ампер
Ефективність перетворення: >90%
Вхідна напруга постійного струму: 12 В
Діапазон напруги постійного струму: 9 В-15,5 В
Вихідна напруга змінного струму: 220 В
Діапазон напруги змінного струму: 210–240 В
Аварійний сигнал низької напруги: 10 В постійного струму ± 0,5 В
Відключення при низькій напрузі: 9 В постійного струму ± 0,5 В
Перегрузка: автоматичне відключення виходу
Відключення при перенапруженні: 15,5 В
Перегрів: автоматично відключає вихід
Стан виробництва: абсолютно новий
Розміри (мм): 260 мм*112 мм*58 мм
Вага: 1,02 кг
USB-вихід: є
Струм холостого ходу: <0,9 А
Ефективність: 90%
- Колір: синій
- Матеріал: алюмінієвий сплав
- Тип розетки: вилка європейського стандарту
- Вбудований малошумний охолоджуючий вентилятор.
- Доступний USB-інтерфейс для зарядки.
Безпечний діапазон вхідної напруги: 12 В: 9,8 ~ 15 В
Вихідна напруга: 220 В змінного струму/50 Гц ± 2 Гц
8 функцій безпеки:
①Захист від зворотної полярності
②Низьке вхідне навантаження
③Захист від високої вхідної напруги
④Захист від перевантаження по току
⑤Захист від короткого замикання
⑥Захист від перегріву
⑦Захист від перевантаження
⑧ Внутрішній запобіжник
Комплектація:
1 x інвертор 2600 Вт, 12 В змінного струму 220 В чистої синусоїди
2 х кабель із зажимом для акумулятора
1 х Інструкція з експлуатації
Будь ласка, зверніть увагу:
1. Переконайтеся, що номінальна потужність вище, ніж у пристрою, який ви збираєтеся використовувати.
2. Якщо ви хочете запустити кілька пристроїв одночасно, вам слід запустити не більше номінальної потужності сумарно.
3. Якщо ви хочете використовувати індуктивне навантаження протягом тривалого часу, виберіть інвертор з чистою синусоїдою.
4. Будь ласка, використовуйте стандартний кабель акумулятора, наданий нами, у протилежному випадку повна вихідна потужність не може бути гарантована.
5. Не підключайте інвертор до електромережі і не підключайте позитивний і негативний полюси в зворотному порядку.
6. Будь ласка, не перенавантажуйте пристрій. Якщо ви використовуєте індуктивне навантаження, виберіть інвертор з постійною потужністю, що в 3-7 разів перевищує вашу електричну потужність.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Foval |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 2000 Вт |
| Допустима пікова потужність | 2600 Вт |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 2600 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Так |
- Ціна: 4 450 ₴





