
Камера відеоспостереження HikVision DS-2CE16D3T-ITF (2.8 мм)
1 704 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DS-2CE16D3T-ITF
+380 (98) 763-01-34
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Офіційна гарантія 1 рік!
TurboHD відеокамера Hikvision DS-2CE16D3T-ITF (2.8 мм) оснащена 2 Мп матрицею High-performance CMOS та має фіксований об'єктив з фокусною відстанню 2.8 мм, що забезпечує кут огляду 106°. Камера має апертуру F1.2, а мінімальна світлочутливість становить 0.005 Люкс. Пристрій оснащений інтелектуальним ІЧ підсвічуванням за технологією EXIR 2.0 дальністю до 30 метрів. Функції AGC, 3D DNR, 120дБ WDR, BLC дозволяють покращити якість зображення у складних умовах зйомки. Максимальна роздільна здатність запису становить 1920х1080. Камера підтримує перемикання форматів сигналу (TVI/AHD/CVI/CVBS). Пристрій виконаний у металевому корпусі та має клас захисту IP67.
- Ультра низьке освітлення
- EXIR 2.0, інтелектуальний ІЧ, відстань до 30 м
- 3D DNR, WDR 120 дБ, перемикач день/ніч.
- Підтримка форматів TVI/AHD/CVI/CVBS
- Клас захисту IP67
| Модель | DS-2CE16D3T-ITF |
| Камера | |
| Матриця |
Progressive Scan CMOS |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Дозвіл, МП |
2 |
| Електронний затвор | 1/25с ~ 1/50,000с |
| Чутливість | 0.005 Люкс @ (F1.2, AGC вкл), 0 Люкс з ІЧ |
| Кут огляду, град. |
106 |
| Ік-підсвічування | до 30 метрів |
| Об'єктив | Апертура F1.2 |
| Режим день/ніч | ICR фільтр |
| Зображення | |
| Підтримка | TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Поліпшення зображення | AGC / 3D DNR / 120дБ WDR / BLC |
| Макс. Розширення | 1920х1080 |
| Інтерфейси | |
| Відео вихід | 1 HD-TVI вихід |
| Загальне | |
| Електроживлення | 12 VDC ±25% |
| споживана потужність | Макс. 4,6 Вт |
| Виробниче середовище | -40 ° С - 60 ° С, вологість не більше 90% |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Розміри (Діаметр × Висота) | 158×61×58мм |
| Вага | 325 г |
| Протокол відеоданих | CVI |
| Форм фактор | Циліндричні (Bullet) |
| Тип установки | Вулична |
| Дозвіл (МП) | 2 |
| Чутливість (Лк) | 0.005 |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Фокусна відстань (мм) | 2.8 |
| ІЧ підсвічування (м) | 30 |
| Мікрофон | Ні |
| OSD меню | Ні |
| клас захисту | IP67 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Основні | |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 704 ₴


