
Гірлянда хвойна Кармен з золотими шишками і перлами 2.70 м. Купуй Українське!
949 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Гірл.Карм.Зол.
+380 (98) 763-01-34
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гірлянда хвойна "Кармен" з золотими шишками, перлами 2.70 м
-
Ця гірлянда особлива, оскільки вже прикрашена золотими шишками та перлинами.
- Кількість шишок: 10 шт.
- Кількість перлин: 9 шт.
- Оригінальна колірна гама – засніжені конусні кінці і темно-зелена хвоя біля основи.
- Хвоя гілок ялинки виготовлена з ПВХ.
-
Наші вироби сертифіковані, без запаху, не осипаються, не горять.
-
Упаковується в коробку.
-
Довжина гірлянди: 270 см.
- Діаметр гірлянди в розпушеному вигляді: 30 см
- Діаметр відростків: 80 мм.
- Кількість гілок: 148 шт.
- Кількість рядів у гірлянді: 37 рядів.
- Дротяна основа гірлянди дозволяє формувати крону і вигляд як Вам буде зручніше.
- Ця декорація багаторазового використання. Зазвичай її кріплять на балкон, над вікном, над дверима, на камін, сходові поручні і безліч інших варіантів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | ПВХ |
| Користувацькi характеристики | |
| Ширина | 300 мм |
| Прикраси | перлина, шишка, золотко |
| Колір хвої | Зелений, Білий кінчик |
| Кількість шишок | 10 шт |
| Довжина гірлянді | 270 см |
| Довжина: | 2700 мм |
| Діаметр гілки | 8 см |
| Кількість гілок | 148 шт |
| Діаметр гірлянді | 30 см |
| Кількість перлин | 9 шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 949 ₴



