Конвекторний обігрівач Mesko MS 7741B
Потужний, але при цьому компактний обігрівач легко встановити в будь-якому місці і максимально швидко створити комфортну температуру в приміщенні площею до 20 кв.м. Головним аспектом є те, що модель MS 7741B не висушує повітря. Конвектор працює у трьох режимах, що дозволяє використовувати його ефективно, але економічно. Нагрівач має 3 рівні потужності: 750 Вт, 1250 Вт, 2000 Вт. Можливість регулювання потужності допоможе вибрати потрібний температурний режим для комфортного перебування в приміщенні.
Безшумна робота дозволяє розташувати його як у вітальні та офісі, так і в дитячій. Конвектор має прямокутну форму, усередині нього розташований електричний нагрівальний елемент. На поверхні конвектора є отвори для циркуляції повітря. Додаткова функція повітряного потоку Turbo для швидкого розподілу повітря.
Електричні конвектори не спалюють кисень, тому що в них встановлюють низькотемпературні нагрівальні елементи. Рекомендується розміщувати його на підлозі і не накривати різними речами.
Конвектор електричний Mesko MS 7741B – якісний та надійний вибір за кращу ціну.

Характеристики електроконвектора Mesko:
· Тип керування: механічне
· Колір корпусу: білий, чорний
· Терморегулятор +
· Тип терморегулятора: Ступінчастий
· Кількість режимів роботи: 3
· Площа приміщення, що рекомендується: 20 кв.м
· Потужність обігріву 2000 Вт
| Технічні характеристики | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Максимальна температура нагріву | 35 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Діаметр обігріву | 22 м |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.9 кг |
| Висота | 390 мм |
| Ширина | 540 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Основні | |
| Виробник | Mesko |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Призначення | Побутове |
| Стан | Новий |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Додаткові характеристики | |
| Коліщата | Так |
| Індикатор температури | Так |
- Ціна: 1 999 ₴





