ЗНИЖКА ВІД ВИРОБНИКА 20% ДІЄ ТІЛЬКИ ДО 16.12.2023
Номер телефона для замовлення 0509412588

Інверторний тепловий насос AquaViva AVH13S — це ідеальний варіант для опалення, кондиціонування й обслуговування системи гарячого водопостачання будинку. Спліт-система нагріває воду до 55 °C навіть за зовнішньої температури повітря — 25 °C.
- Максимальна теплова потужність: 13 кВт
- Енергоефективність у режимі нагрівання, COP: 2.83
- Енергоефективність у режимі охолодження, EER: 4.1



| Інвертор | Так |
|---|---|
| Режим роботи | Обігрів та охолодження |
| Управління з телефону | Wi-Fi |
| Тип насосу | Спліт |
| Компресор | EVI DC Інвертор |
| Виробник компресора | Highly |
| Показники роботи в режимі обігріву, при t° навколишнього середовища 7℃, t° нагрітої води 35℃ |
|
| Показники роботи в режимі обігріву, при t° навколишнього середовища 2℃, t° нагрітої води 35℃ |
|
| Показники роботи в режимі обігріву, при t° навколишнього середовища -7℃, t° нагрітої води 35℃ |
|
| Теплова потужність, кВт | 13 |
| Номінальна вхідна потужність, кВт | 1.52 - 4.79 |
| Мінімальна продуктивність циркуляційного насоса, м³/ч | 1.8 (при висоті стовпа 6 м) |
| Вимоги до теплообмінника ГВП | 13 кВт / площа теплообміну ГВП становить 2.4 м² (еквівалент дюймової труби 45 м) |
| Кількість фаз | 1 (220-240 В) |
| Номінальна сила струму, А | 6.1 |
| З'єднання | 1" |
| Клас енергоефективності | A++ |
| Робоча температура повітря | Від - 25 ℃ до +43 ℃ |
| Клас пиловологозахисту | IPX4 |
| Розморожування | Автоматичне |
| Мінімальний об'єм буферної ємності, л | 50 |
| Діаметр підключення магістралі опалення до теплового насосу | 1" |
| Діаметр фреонової магістралі | 9.52 і 15.88 мм |
| Фреон | R410A |
| Додаткова заправка холодоагентом при довжині лінії від 5 до 12 м, г: | 100 |
| Додатково |
|
| Комплектація |
|
| Розмір | Зовнішній блок: 1110х470х850 мм, внутрішній блок: 472х245х660 мм |
| Вага, кг | 147 |
| Виробник | Aquaviva |
| Країна виробник | Китай |





Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 147 кг |
| Висота | 1000 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Основні | |
| Виробник | Aquatic |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 220 В |
| Потужність охолодження | 13 кВт |
| Теплова потужність | 13 кВт |
| Режим роботи | Нагрівання/охолодження |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -25 град. |
| Струм | 6.1 А |
| Площа обігріву | 300 кв.м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 151 500 ₴




