
Теплові насоси по найкращій ціні! Тепловий насос для дому Aquaviva Aquaviva AVH15S (15.2 кВт). ОРИГІНАЛ! Гарантія 3 роки.
185 899 ₴
- В наявності
- Код: AVH15S
+380 (98) 763-01-34
ЗНИЖКА ВІД ВИРОБНИКА 20% ДІЄ ТІЛЬКИ ДО 16.12.2023
Номер телефону для замовлення: 0509412588

Інверторний тепловий насос AquaViva AVH15S — це ідеальний варіант для опалення, кондиціонування й обслуговування системи гарячого водопостачання будинку. Спліт-система нагріває воду до 55 °C навіть за зовнішньої температури повітря — 25 °C.
- Максимальна теплова потужність: 15.2 кВт
- Енергоефективність у режимі нагрівання, COP: 4.1
- Енергоефективність у режимі охолодження, EER: 2.81



| Інвертор | Так |
|---|---|
| Режим роботи | Обігрів та охолодження |
| Управління з телефону | Wi-Fi |
| Тип насосу | Спліт |
| Компресор | Full DC Інвертор |
| Виробник компресора | Highly |
| Показники роботи в режимі обігріву, при t° навколишнього середовища 7℃, t° нагрітої води 35℃ |
|
| Показники роботи в режимі обігріву, при t° навколишнього середовища 2℃, t° нагрітої води 35℃ |
|
| Показники роботи в режимі обігріву, при t° навколишнього середовища -7℃, t° нагрітої води 35℃ |
|
| Теплова потужність, кВт | 15.2 |
| Номінальна вхідна потужність, кВт | 1.7 - 6.08 |
| Мінімальна продуктивність циркуляційного насоса, м³/ч | 2.4 (при висоті стовпа 6 м) |
| Вимоги до теплообмінника ГВП | 15 кВт / площа теплообміну ГВП становить 3.2 м² (еквівалент дюймової труби 60 м) |
| Кількість фаз | 1 (220-240 В) |
| Номінальна сила струму, А | 6.1 |
| З'єднання | 1" |
| Клас енергоефективності | A++ |
| Робоча температура повітря | Від - 25 ℃ до +43 ℃ |
| Клас пиловологозахисту | IPX4 |
| Розморожування | Автоматичне |
| Мінімальний об'єм буферної ємності, л | 60 |
| Діаметр підключення магістралі опалення до теплового насосу | 1" |
| Діаметр фреонової магістралі | 9.52 и 15.88 мм |
| Фреон | R410A |
| Додаткова заправка холодоагентом при довжині лінії від 5 до 12 м, г: | 100 |
| Додатково |
|
| Комплектація |
|
| Розмір | Зовнішній блок: 1110х470х1000 мм, внутрішній блок: 472х245х660 мм |
| Вага, кг | 158 |
| Виробник | Aquaviva |
| Країна виробник | Китай |





Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 158 кг |
| Висота | 1000 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Основні | |
| Виробник | Aquatic |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 220 В |
| Потужність охолодження | 15.2 кВт |
| Теплова потужність | 15.2 кВт |
| Режим роботи | Нагрівання/охолодження |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -25 град. |
| Струм | 6.1 А |
| Площа обігріву | 400 кв.м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 185 899 ₴



