
Теплові насоси по найкращій ціні! Тепловий насос для дому Aquaviva AVH18S (18.3 кВт). В наявності! Гарантія 3 роки.
207 999 ₴
- В наявності
- Код: AVH18S
+380 (98) 763-01-34
ЗНИЖКА ВІД ВИРОБНИКА 20% ДІЄ ТІЛЬКИ ДО 16.12.2023
Номер телефону для замовлення: 0509412588

Інверторний тепловий насос AquaViva AVH18S - це ідеальний варіант для опалення, кондиціонування та обслуговування системи гарячого водопостачання будинку. Спліт-система нагріває воду до 55 °C навіть при зовнішній температурі повітря -25 °C.
- Максимальна теплова потужність: 18.3 кВт
- Енергоефективність в режимі нагрівання, COP: 4.11
- Енергоефективність в режимі охолодження, EER: 2.83


| Інвертор | Так |
|---|---|
| Режим роботи | Обігрів та охолодження |
| Управління з телефону | Wi-Fi |
| Тип насосу | Спліт |
| Компресор | Full DC Інвертор |
| Виробник компресора | Highly |
| Показники роботи в режимі обігріву, при t° навколишнього середовища 7℃, t° нагрітої води 35℃ |
|
| Показники роботи в режимі обігріву, при t° навколишнього середовища 2℃, t° нагрітої води 35℃ |
|
| Показники роботи в режимі обігріву, при t° навколишнього середовища -7℃, t° нагрітої води 35℃ |
|
| Теплова потужність, кВт | 18.3 |
| Номінальна вхідна потужність, кВт | 2.06 - 6.52 |
| Мінімальна продуктивність циркуляційного насоса, м³/ч | 3 (при висоті стовпа 6 м) |
| Вимоги до теплообмінника ГВП | 18 кВт / площа теплообміну ГВП становить 3.8 м² (еквівалент дюймової труби 75 м) |
| Кількість фаз | 3 (380-400 В) |
| Номінальна сила струму, А | 6.1 |
| З'єднання | 1" |
| Клас енергоефективності | A++ |
| Робоча температура повітря | Від - 25 ℃ до +43 ℃ |
| Клас пиловологозахисту | IPX4 |
| Розморожування | Автоматичне |
| Мінімальний об'єм буферної ємності, л | 60 |
| Діаметр підключення магістралі опалення до теплового насосу | 1" |
| Діаметр фреонової магістралі | 12.7 та 19.02 мм |
| Фреон | R410A |
| Додаткова заправка холодоагентом при довжині лінії від 5 до 12 м, г: | 125 |
| Додатково |
|
| Комплектація |
|
| Розмір | Зовнішній блок: 1165х470х1270 мм, внутрішній блок: 472х245х660 мм |
| Вага, кг | 183 |
| Виробник | Aquaviva |
| Країна виробник | Китай |





Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 183 кг |
| Висота | 1000 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Основні | |
| Виробник | Aquatic |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 380 В |
| Потужність охолодження | 18.3 кВт |
| Теплова потужність | 18.3 кВт |
| Режим роботи | Нагрівання/охолодження |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -25 град. |
| Струм | 6.1 А |
| Електрична потужність | 3 кВт |
| Площа обігріву | 500 кв.м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 207 999 ₴



