
Камера відеоспостереження HDCVI Dahua DH-HAC-HDW1200TLMP-IL-A (2.8 мм) Dual Light
1 605 ₴
- В наявності
- Код: DH-HAC-HDW1200TLMP-IL-A
Офіційна гарантія 1 рік!
Опис 2 Мп HDCVI відеокамери Dahua DH-HAC-HDW1200TLMP-IL-A (2.8 мм) Dual Light
Камера відеоспостереження Dahua DH-HAC-HDW1200TLMP-IL-A має CMOS матрицю з роздільною здатністю 2 Мп, фокусна відстань 2.8 мм, ІЧ+LED-підсвічування 20 м, вбудований мікрофон; перемикання в формати HDCVI, CVBS, AHD, TVI, живлення DC 12 В.
Дизайн
Камера виконана в сучасному купольному формфакторі, універсальний дизайн відмінно впишеться в будь-які екстер'єри.
Характеристики Dahua DH-HAC-HDW1200TLMP-IL-A
- установка зовні приміщень;
- дротове підключення (коаксіальний кабель);
- матриця CMOS з роздільною здатністю 2 Мп;
- швидкість запису: 1080p-25 к/с;
- чутливість: 0,01 Лк при F2.0 (кольоровий, 30 IRE); 0,001 Лк при F2.0 (Ч/Б, 30 IRE); 0 Лк (освітлювач увімкнено);
- ширококутний об'єктив з фокусною відстанню 2.8 мм (кут 102°);
- режими: 3D DNR/BLC/HLC;
- вбудований мікрофон;
- ІЧ+LED підсвічування 20 м;
- живлення: DC 12 В;
- відео вихід: 1-канал BNC - HDCVI високої чіткості / CVBS аналоговий вихід (перемикається).
Призначення
Камера відеоспостереження Dahua DH-HAC-HDW1200TLMP-IL-A призначена для забезпечення безпеки, віддаленого візуального контролю, для запису відео та зображень на відеореєстратор. Підходить для установки ззовні квартир, приватних будинків, офісів, магазинів або інших житлових або робочих приміщень.
Налаштування Dahua DH-HAC-HDW1200TLMP-IL-A
Відеокамера підтримує управління по багатомовному OSD меню, легко переключається в режими HDCVI, CVBS, AHD, TVI.
Комплектація
У комплект DH-HAC-HDW1200TLMP-IL-A входить:
- відеокамера;
- кронштейн для настінної/стельової установки;
- елементи кріплення;
- інструкція з експлуатації.
Сумісність Dahua DH-HAC-HDW1200TLMP-IL-A
Відеокамера DH-HAC-HDW1200TLMP-IL-A сумісна з аналоговими відеореєстраторами Dahua, всі з яких є у нас в наявності.
Ціна Dahua DH-HAC-HDW1200TLMP-IL-A
Купуючи даний товар в нашому магазині, Ви завжди можете бути впевнені у найкращій ціні, оскільки ми регулярно моніторимо ринкові ціни на всі товари систем безпеки. У вартість товару входить передпродажна консультація, технічний супровід, офіційна гарантія.
Інсталяція
- закріпіть настінний кронштейн за допомогою саморізів;
- встановіть камеру на кронштейн і зафіксуйте.
Підключення проводиться за допомогою коаксіального кабелю. Для забезпечення роботи камери відеоспостереження на неї подається напруга від блоку живлення на 12 В.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Тип камери | Аналогова |
| Форм-фактор | Купольний |
| Застосування | Внутрішня/Вулична |
| Тип матриці | CMOS |
| Роздільна здатність (Мп) | 2 |
| Формат стиснення | H. 264 |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Перемикання режимів "День/ніч" | Програмне |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 20 м |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Так |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Дальність LED підсвічування | 20 м |
| Матриця | |
| Кількість мегапікселів | 2 Мп |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Кут огляду по вертикалі | 102 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 102 град. |
| Робота з зображенням | |
| WDR | Так |
| DNR | 3D |
| BLC | Так |
| DSS | Так |
| Інтерфейси | |
| Аудиовихід | Так |
| Компонентний відеовихід | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Загальні | |
| Живлення | Мережа 12В |
| Напруга | 220 В |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Вага | 300 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Основні | |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
- Ціна: 1 605 ₴
