
Відеореєстратор 16-канальний IP Ajax NVR (16-ch) Білий
10 285 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 101-10346
NVR відеореєстратор Ajax NVR (16 ch) має 16 вхідних каналів для IP камер роздільною здатністю 4К; запис: 25/30 к/с; Памʼять: жорсткий диск до 16 ТБ (підключення SATA, розмір 3,5”) ( жорсткий диск не входить у комплект). Клас захисту: IP20. Живлення: 110-240 В. Колір: білий.
Дизайн
Реєстратор виконаний у стильному формфакторі, універсальний дизайн відмінно впишеться в будь-які інтер’єри.

Відеостіна для одночасного моніторингу
Інтегруйте всі дані з камер за допомогою продуманого інтерфейсу. Вкладка Відеостіна містить актуальні кадри з IP-камер і датчиків серії MotionCam — з нею ви залишатиметесь в курсі подій вашого простору. Змінюйте розташування плиток відповідно до своїх уподобань. Відеостіна доступна в мобільному та десктопному застосунку.
Зручна робота з архівом
Отримайте доступ до архіву лише одним натисканням на подію в журналі сповіщень. Миттєво перейдіть до потрібного запису камери за часовою міткою події. Все доступне в один клік завдяки розширеним можливостям.
- фільтри за рухом або сценарієм
- перегляд календаря
- параметри швидкого експорту
Більше не потрібно годинами переглядати записи камер, вишукуючи потрібний фрагмент відео. Відчуйте незрівнянну швидкість відгуку системи та плавність керування. Швидкісний інтерфейс пропонує подвійний потік і миттєвий доступ до архіву. Переходьте до потрібної часової мітки в один клік без виснажливого пошуку.

Швидке та зашифроване передавання даних
Ajax JetSparrow — серце та мозок відеосистеми Ajax, що забезпечує передавання, зберігання та керування відео.
Ajax розробили JetSparrow — пропрієтарну технологію передавання даних для забезпечення надшвидкої роботи системи керування відео. Завдяки їй навігація локальним архівом на HDD відбувається так само плавно, як і в хмарному сховищі. Вивчення архіву стає надзвичайно ефективним, а перегляд у реальному часі запускається без жодних затримок.
- Однорангове передавання даних
- TLS-шифрування
- Висока стійкість

Відеоверифікація тривог в один клік
Завдяки системним сповіщенням у застосунку ви можете легко перейти до потрібної камери та переглянути подію. Це перетворює застосунок на комплексне рішення для безпеки та відеоспостереження.
- Синхронізація сповіщень
- Перевірка тривог у високій якості
Вбудоване виявлення руху
Оптимізуйте відеоархів з налаштуваннями виявлення руху пікселів. Активуйте запис тільки тоді, коли в заданих областях фіксується рух. Це економить місце на жорсткому диску та спрощує навігацію архівом.

Характеристики Ajax NVR (16 ch)
- підтримка стандарту IP;
- швидкість запису: 25/30 к/с;
- відео стиснення H.264, H.265;
- канали звʼязку: Ethernet до 100 Мб/с; Bluetooth: діапазон частот BLE: 2,400–2,4835 ГГц (для налаштування інтернет-з’єднання через Ethernet);
- IP-камери: ONVIF (Profile S/T), RTSP;
- пропускна здатність: до 100 Мб/с;
- можливості: виявлення руху, керування відео в застосунку, візуальна верифікація тривог Ajax, приватність;
- захист від саботажу;
- памʼять: жорсткий диск до 16 ТБ (підключення SATA, розмір 3,5”) ( жорсткий диск не входить у комплект);
- клас захисту: IP20;
- розміри: 251 × 251 × 51 мм;
- вага: 700 г.
Призначення Ajax NVR (16 ch)
Відеореєстратор Ajax NVR (16 ch) призначений для побудови систем відеоспостереження в офісах, магазинах, домах, квартирах тощо. Дозволяє під’єднати камери відеонагляду, дивитись відео онлайн та переглядати записи відеозображень.
Налаштування
Налаштування та тестування у застосунках для смартфона та ПК.
Комплектація Ajax NVR (16 ch)
У комплект Ajax NVR (16 ch) входить:
- NVR;
- Кріпильна панель;
- SmartBracketКабель;
- Ethernet;
- Монтажний комплект;
- Коротка інструкція.
Ціна Ajax NVR (16 ch)
Купуючи даний товар у нас, Ви завжди можете бути впевнені, що у нас найкращій ціни, оскільки ми регулярно моніторимо ринкові ціни на всі товари систем безпеки. У вартість товару входить офіційна гарантія.
Сумісність
Відеореєстратор Ajax NVR (16 ch) сумісний зі всіма хабами Ajax.
Інсталяція
Підʼєднати NVR — просто. Не потрібно витрачати час на кожний пристрій і додавати користувачів вручну. Все легко налаштовується в застосунку — як на місці, так і віддалено. Контролюйте стан системи, зокрема залишок місця на HDD, температуру, навантаження на центральний процесор, залишок оперативної пам'яті тощо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ajax |
| Країна виробник | Китай |
| Тип відеореєстратора | IP |
| Тип корпусу | Горизонтальний |
| Операційна система | Linux |
| Формат стиснення | H. 265, H. 264 |
| Дозвіл запису | 2560x1920 |
| Швидкість запису | 30 кадр/сек |
| Кількість каналів | 16 |
| Кількість відеовиходів | 16 |
| Кількість аудіоканалів | 16 |
| VGA відеовихід | Так |
| HDMI відеовихід | Так |
| Количество HDD | 1 |
| Суммарная емкость HDD | 16000 GB |
| Підтримка RAID | Так |
| Стан | Новий |
| Інтерфейси | |
| Бездротовий інтерфейс | Ні |
| Додаткові | |
| Телеметрія | Так |
| Режимі ручної зйомки | Так |
| Режим постійного запису | Так |
| Режим запису за розкладом | Так |
| Режим запису за рухом | Так |
| DualStream | Так |
| Загальні | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Напруга | 220 В |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Довжина | 251 мм |
| Ширина | 251 мм |
| Висота | 51 мм |
| Вага | 0.7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 10 285 ₴





