
IP Відеокамера з Wi-Fi Dahua Imou Floodlight Cam IPC-L26P (2.8 мм)
8 745 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: IPC-L26P
Опис
Wi-Fi IP камера з LED підсвічуванням Imou Floodlight Cam IPC-L26P (2.8 мм) з активним відлякуванням та мікрофоном
Imou IPC-L26P – камера з вбудованими потужними прожекторами. Оснащена гучною сиреною, датчиком руху, а також мікрофоном та динаміком для двостороннього зв'язку.
Основні характеристики камери Imou IPC-L26P:
- Роздільна здатність 2МП (1920 x 1080);
- 1/2,7-дюймова прогресивна CMOS-матриця;
- Фіксований об'єктив 2,8 мм;
- Кут огляду 114 ° (Г), 66 ° (В), 137 ° (Д);
- Нічне бачення дальністю до 10 м;
- 3 режими роботи нічної зйомки: ручний, активація по руху, автоматичний від заходу до світанку;
- 16-кратний цифровий зум;
- Прожектори яскравістю 2000 Лм;
- Підтримка Wi-Fi;
- Датчик руху;
- Вбудований мікрофон та динамік;
- Сирена 110 дБ;
- Стиснення відео: H.265/H.264;
- Частота кадрів до 25/30 кадрів за секунду;
- Ступінь захисту корпусу IP65;
- Слот для картки Micro SD (до 256 ГБ).

Особливості камери Imou IPC-L26P:
З роздільною здатністю 2 МП та прогресивною CMOS матрицею 1/2.7” камера забезпечує чітке відеоспостереження з кутом огляду до 114 ° по горизонталі. Такий широкий огляд досягається завдяки об'єктиву 2.8 мм, що робить камеру придатною для вуличного відеоспостереження за великою територією. Крім того, вона має захист класу IP65 та надійно працює в будь-яких погодних умовах.
Прожектори потужністю 2000 Лм забезпечують яскраве освітлення та нічне бачення до 10 метрів. Три режими освітлення – ручний, автоматичний (від заходу сонця до світанку) та режим активації по руху – дозволяють налаштувати підсвічування виходячи з потреб власника.

Камера обладнана датчиком руху та при його виявленні миттєво сповістить користувача через мобільний додаток Imou Life. Вбудований мікрофон і динамік дозволяють не лише бачити, а й чути те, що відбувається навколо, а також спілкуватися з відвідувачами прямо через камеру. А сирена потужністю 100 дБ здатна у разі несанкціонованого проникнення відлякати небажаних гостей.
Камера оснащена модулем Wi-Fi для зручного підключення до мережі і доступу до відео в реальному часі через смартфон. А завдяки можливості запису як у сховище, так і на micro SD-карту до 256 ГБ, ви завжди зможете зберегти важливі моменти.
Комплектація камери Imou IPC-L26P:
- Камера з прожекторами
- Монтажний комплект
- Елементи кріплення
- Монтажна пластина
- Короткий посібник
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Країна виробник | Китай |
| Тип камери | IP |
| Форм-фактор | Купольний |
| Застосування | Внутрішня/Вулична |
| Тип матриці | CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.7" |
| Роздільна здатність (Мп) | 4 |
| Формат стиснення | H. 265, H. 264, MJPEG |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Перемикання режимів "День/ніч" | Програмне |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 10 м |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Так |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Дальність LED підсвічування | 20 м |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
| Кількість мегапікселів | 2 Мп |
| Об'єктив | |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Мінімальне значення фокусної відстані | 2.8 мм |
| Кут огляду по вертикалі | 140 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 120 град. |
| Робота з зображенням | |
| Цифрове збільшення | 16 х |
| WDR | Так |
| DNR | 3D |
| BLC | Так |
| DSS | Так |
| Приватні маски | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Розпізнавання номерів | Так |
| Інтерфейси | |
| Аудиовихід | Так |
| Компонентний відеовихід | Так |
| Композитний відеовихід | Так |
| Мікрофонний вхід | Так |
| Бездротовий інтерфейс | Так |
| RS-232 | Так |
| RS-485 | Так |
| ІЧ-порт | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Загальні | |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP65 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Напруга | 12 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Основні | |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
- Ціна: 8 745 ₴





