
IP Камера відеоспостереження вулична та внутрішня Dahua DH-IPC-HFW1431TP-ZS-S4 на 4 MP
7 633 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DH-IPC-HFW1431TP-ZS-S4
4 Мп IP-відеокамера Dahua DH-IPC-HFW1431TP-ZS-S4 має 1/3" Progressive CMOS матрицю з роздільною здатністю 4 Мп, фокусна відстань 2.8-12 мм, ІЧ-підсвічування 60 м, клас захисту IP67, живлення DC 12 В / PoE.
Дизайн
Камера виконана в класичному циліндровому формфакторі, універсальний дизайн відмінно впишеться в будь-які екстер'єри.
Функціональність
IP-камера Dahua DH-IPC-HFW1431TP-ZS-S4 має наступні характеристики:
- установка зовні приміщень;
- підключення по Ethernet;
- матриця 1/3" Progressive CMOS з роздільною здатністю 4 Мп (2688х1520);
- швидкість запису: головний потік 4 Мп - 20 к/с, 3 Мп - 25/30 к/с, додатковий потік D1 - 25/30 к/с;
- відео стиснення H.264 / H.265 / H.265+ / MJPEG;
- об'єктив з фокусною відстанню 2.8-12 мм (кут 98°-31°);
- режими: ICR ("день-ніч") / WDR / 3D DNR / AWB / AGC / BLC / ROI;
- вбудована інфрачервоне підсвічування 60 м;
- живлення: DC 12 В або PoE;
- сумісність зі стандартами ONVIF, PSIA, CGI.
Призначення
Камера відеоспостереження DH-IPC-HFW1431TP-ZS-S4 призначена для забезпечення безпеки, віддаленого візуального контролю, для запису відео зображень на локальний архів. Підходить для установки зовні квартир, приватних будинків, офісів, магазинів або інших житлових або робочих приміщеннь.
Налаштування
Інтуїтивно зрозуміле меню камери дозволить без складнощей налаштувати конфігурацію системи: поміняти пароль, внести налаштування запису, зберігання архіву, мережеві налаштування, включити детектор руху, оновити прошивку.
Органи управління
На лицьовій панелі знаходяться:
- об'єктив відеокамери;
- модуль підсвічування;
- світлодіоди індикації стану.
На задній панелі знаходяться:
- кабель з роз'ємом Ethernet;
- кабель з роз'ємом живлення 12 В.
Комплектація
У комплект DH-IPC-HFW1431TP-ZS-S4 входить:
- IP-камера;
- кронштейн для настінної/настільної установки;
- елементи кріплення;
- інструкція з експлуатації.
Сумісність
Відеокамера DH-IPC-HFW1431TP-ZS-S4 сумісна з мережевими відеореєстраторами Dahua, а також іншими системами, що підтримують протокол ONVIF, PSIA, CGI.
Інсталяція
- встановіть розетку поруч з місцем установки камери для підключення живлення;
- закріпіть настінний кронштейн за допомогою саморізів;
- встановіть камеру на кронштейн і зафіксуйте.
Підключення проводиться за допомогою витої пари та Ethernet-роз'єму. Для забезпечення роботи камери відеоспостереження на неї подається напруга від блоку живлення на 12 В або по витій парі від РоE-свіча.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Країна виробник | Китай |
| Тип камери | IP |
| Форм-фактор | Циліндричний (bullet) |
| Застосування | Внутрішня/Вулична |
| Тип матриці | CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1/3" |
| Роздільна здатність (Мп) | 4 |
| Формат стиснення | H. 264, H. 265, H.264+/H.264, H.265+/H.265 |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Перемикання режимів "День/ніч" | Програмне |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 60 м |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Так |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 3840х2160 |
| Кількість мегапікселів | 4 Мп |
| Чутливість | 0.03 люкс |
| ІЧ-фільтр, що відключається | Так |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Мінімальне значення фокусної відстані | 2.8 мм |
| Максимальне значення фокусної відстані | 12 мм |
| Оптичне збільшення | 16 х |
| Діафрагма | Автоматична (DV) |
| Кут огляду по вертикалі | 98 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 98 град. |
| Робота з зображенням | |
| WDR | Так |
| DNR | Так |
| BLC | Так |
| DSS | Так |
| Приватні маски | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Розпізнавання номерів | Так |
| Інтерфейси | |
| Композитний відеовихід | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Основні | |
| Роздільна здатність | 2592х1944 |
| Мікрофон | Вбудований |
- Ціна: 7 633 ₴
