Тепловентилятор керамічний обігрівач Adler AD 7740
Керамічний обігрівач Adler AD 7740 - це сучасне джерело комфортного тепла, призначеного для основного та додаткового обігріву будівель та приміщень. За допомогою цього приладу ви зможете зігрітися навіть у найсуворіші холоди.
Керамічний нагрівальний елемент – досить нова технологія, завдяки якій не сушиться повітря та кисень не спалюється під час його використання.
Пристрій оснащений трьома потужностями нагріву: 1000 Вт, 2000 Вт та 3000 Вт. Досить швидко розігрівається, тому що має велику потужність. Ви контролюєте температуру за допомогою термостату, що також спрощує підтримання постійної температури та її адаптацію до умов у будівлі. Режим вентилятора сприяє швидкому розподілу повітря.
Керамічний нагрівач безпечний у використанні, має вбудований захист від перегріву, що автоматично відключає обладнання у разі аварійної ситуації. В результаті його можна розмістити навіть у дитячій спальні.
Незважаючи на таку високу потужність, він не є джерелом шуму, оскільки його рівень не перевищує 51 дБ, що не заважатиме ні сну, ні концентрації уваги. Це дуже корисне обладнання, що впливає на комфорт роботи та відпочинку.

Характеристики:
· Потужність: 3000 Вт
· Керамічний нагрівальний елемент
· Три потужності нагріву: 1000 Вт, 2000 Вт, 3000 Вт
· Міцний металевий корпус
· Температура регулюється термостатом
· Режим вентилятора
· Захист від перегріву
· Напруга живлення: 220-240В ~ 50Гц
· Рівень шуму: 51 дБ
· Довжина шнура живлення: 1.35 м
· Матеріал корпусу: метал
· Розміри продукту: 28 х 21 х 27 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Camry |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Споживана потужність | 2500.0 |
| Рекомендована площа приміщення | 30 кв.м |
| Тип керування | Електронне |
| Потужність обігріву | 2500 Вт |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Користувацькi характеристики | |
| Призначення | Побутове |
| Клас захисту корпусів електронного обладнання | IP24 |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип нагрівального елемента | ТЕН |
| Діаметр обігрівання | 15 м |
| Максимальна температура нагрівання | 35 град. |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Індикатор температури | True |
| Колір корпусу | Чорний |
| Відсік для шнура | True |
| Дисплей | True |
| Терморегулятор | True |
| Тип терморегулятора | Ступеневий |
| Захист від перегрівання | True |
| Коліщатка | True |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 600 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Вага | 6 кг |
| Глибина | 240 мм |
- Ціна: 2 399 ₴







