
Обігрівач масляний Camry CR 7812 с пультом 7 ребер 1500Вт Польша
3 519 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 7812
Обігрівач масляний Camry CR 7812 з пультом на 7 ребер 1500Вт
Потужний масляний радіатор з дистанційним керуванням і видимим світлодіодним дисплеєм. Це дозволяє обігріти приміщення, де радіатори відсутні або працюють недостатньо ефективно. Незамінний при аварії системи опалення. Радіатор дає можливість регулювати температуру в діапазоні 15°C - 35°C, працює на 3 рівнях потужності. Обігрівач автоматично регулює споживану потужність до заданої температури нагріву. Для безпеки використання прилад оснащений захистом від перегріву. Радіатор виконаний в елегантній лінії, тому його можна розмістити в місці прийому гостей вдома або клієнтів в офісі. Прилад має пульт дистанційного керування. Версія CR 7812 має 7 нагрівальних ребер і потужність 1500 Вт.

Світлодіодний масляний радіатор з дистанційним керуванням:
· Великий і читабельний світлодіодний дисплей
· 3 налаштування потужності нагріву: 600 Вт/900 Вт/1500 Вт
· Контроль температури: 15°C - 35°C
· Автоматичний вибір споживаної потужності відповідно до заданої температури нагріву
· таймер на 12 годин
· Пульт дистанційного керування (2 батарейки x AAA не входять в комплект)
· 7 ребер 120х550 мм
· Звуковий сигнал при зміні режиму пристрою
· Міцний корпус
· Колеса для захисту від подряпин на підлозі під час руху
· місце зберігання кабелю
· Довжина шнура живлення: 1,48м
· Колір корпусу: чорний
· Сировина корпусу: залізо 0,5 мм
· Захист від перегріву
· Запобіжний вимикач збоку пристрою
· Живлення: 220-240В ~50/60Гц
· Потужність: 1500 Вт
· Розміри виробу з колесами в зібраному вигляді: 33*24*59,5см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Camry |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Потужність обігріву | 1500 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Тип управління | Електронне |
| Стан | Новий |
| Призначення | Побутове |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип нагрівального елемента | ТЕН |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Індикатор температури | Так |
| Коліщата | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 600 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Глибина | 240 мм |
| Вага | 5 кг |
| Технічні характеристики | |
| Клас захисту корпусів електронного обладнання | IP24 |
| Діаметр обігрівання | 15 м |
| Максимальна температура нагрівання | 35 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Коліщатка | Так |
- Ціна: 3 519 ₴






