
Обігрівач масляний Camry CR 7810 с пультом 9 ребер 2000Вт Польша
3 499 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 7810
Масляний обігрівач Camry CR 7810 LED з дистанційним керуванням
Ефективний масляний обігрівач з дистанційним керуванням та чітким світлодіодним дисплеєм. Це дозволяє обігрівати кімнату, де радіатори відсутні або недостатньо ефективні. Незамінний при виході з експлуатації системи опалення. Радіатор дозволяє регулювати температуру в діапазоні від 15°C до 35°, працює на 3-х рівнях потужності. Нагрівач автоматично регулює споживання енергії до заданої температури нагрівання. Для безпечного використання пристрій має захист від перегріву. Радіатор виконаний в елегантній лінії, тому його можна розмістити на місці прийому гостей вдома або клієнтів в офісі. Пристрій має пульт дистанційного керування. Версія CR 7810 має 9 нагрівальних пластин та потужність 2000 Вт.

Характеристики:
· Великий та чіткий світлодіодний дисплей
· 3 режими нагрівання 800 Вт / 1200 Вт / 2000 Вт
· Контроль температури 15°C - 35°C
· Автоматичний підбір споживаної потужності до заданої температури нагрівання
· 12-годинний таймер
· Пульт дистанційного керування (2xAAA не входить у комплект)
· 9 ребер 120x550 мм
· Звуковий сигнал зміни режиму роботи пристрою
· Міцний корпус
· Колеса для запобігання подряпинам на підлозі під час руху
· Місце для зберігання шнура
· Захист від перегріву
· Захисний вимикач на боці пристрою
· Електроживлення: 220-240 В ~ 50/60 Гц
· Потужність: 2000 Вт
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Виробник | Camry |
| Тип управління | Електронне |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Призначення | Побутове |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип нагрівального елемента | ТЕН |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 600 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Глибина | 240 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Коліщата | Так |
| Індикатор температури | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Технічні характеристики | |
| Клас захисту корпусів електронного обладнання | IP24 |
| Діаметр обігрівання | 22 м |
| Максимальна температура нагрівання | 35 град. |
- Ціна: 3 499 ₴






